Didžiausias erotinių pažinčių
puslapis Lietuvoje
Prisijungti
Sukurk anketą
982747 aktyvios anketos
1935 prisijungę vartotojai, kurie dalinasi 256033 nuotraukomis ir 12289 video įrašais, dalyvauja 121 grupėse, eina į 11 vyksiančius renginius ir skaito 2386 blogų įrašus.
Kontaktai Apie mus DUK Registracijos taisyklės Privatumo taisyklės Pamiršai slaptažodį? Naudoti pilną versiją
Karštoji linija Pasiūlymai Renginiai E-parduotuvė Forumas Straipsniai Blogai Discussions Sex Skelbimai
© Delei.lt 2007-2024
Visos teisės saugomos Dating Stars OU
Tik 18 ar daugiau metų turintys asmenys gali prisijungti prie bendruomenės.

Seksas telefonu

Seksas telefonu tai atviri erotiniai pašnekesiai telefonu, arba tokių pokalbių klausymasis. Daugeliui gali pasirodyti, kad tai jau morališkai pasenęs dalykas, bet iš tikrųjų taip nėra. Seksas telefonu populiarus tarp žmonių, kurie mėgsta kalbėti sekso temomis anoniškai. Ir tarp porų, kurias skiria pakankamai didelis atstumas. Taip pat, tai pakankamai pikantiškas pokalbis, kuris gali sukelti aistrų bangą. Seksas telefonu priklauso tik nuo tavo vaizduotės ir intonacijos, čia nėra temų apie kurias būtų draudžiama kalbėtis. Tiek vyrus, tiek ir moteris jaudina anonimiškumo jausmas, kuris atsiranda užsiimant seksu telefonu.

Mylėtis galima ir SMS žinutėmis, tokios žinutės gali akimirksniu pakelti nuotaiką, sužadinti seksualines fantazijas ar sujaudinti. Galima parašyti savo fantazijas ar kas jus sujaudina. Itin populiaru keistis seksualiomis nuotraukomis. Kartais seksas telefonu būna intensyvesnis nei tikri lytiniai santykiai, taip atsitinka, dėl to kad būdamas vienas žmogus labiau atsipalaiduoja, užsimiršta apie savo trūkumus ar drovumą.

Prisijunkite prie didžiausios suaugusiųjų bendruomenės Lietuvoje ir tikrai rasite partnerį seksui telefonu. Mėgaukitės ne tik paprastu seksu, bet ir seksualiom žinutėmis, keiskitės pikantiškomis nuotraukomis ar kitaip paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą.