Didžiausias erotinių pažinčių
puslapis Lietuvoje
Prisijungti
Sukurk anketą
982760 aktyvios anketos
2195 prisijungę vartotojai, kurie dalinasi 256106 nuotraukomis ir 12296 video įrašais, dalyvauja 121 grupėse, eina į 11 vyksiančius renginius ir skaito 2386 blogų įrašus.
Kontaktai Apie mus DUK Registracijos taisyklės Privatumo taisyklės Pamiršai slaptažodį? Naudoti pilną versiją
Karštoji linija Pasiūlymai Renginiai E-parduotuvė Forumas Straipsniai Blogai Discussions Sex Skelbimai
© Delei.lt 2007-2024
Visos teisės saugomos Dating Stars OU
Tik 18 ar daugiau metų turintys asmenys gali prisijungti prie bendruomenės.

Grupinis seksas

Kas kažkada buvo tabų ir apie ką galėdavo tik slapta fantazuoti, tas dabar tapo visiems prieinama. Galbūt dar ne visi drįsta apie tai kalbėti, galbūt ne visiems tai įdomu ar aktualu, bet šiais laikais grupinis seksas nėra joks uždraustas vaisius. Grupinis seksas populiarėja, nes tai sukuria naujus jausmus, pažadina išblėsusią aistrą, įneša įvaironės į santykius, leidžia jaustis ne tik dalyvių, bet ir stebėtoju. Grupinis seksas gali būti keletos rūšių: kai keičiamasi partneriais, Gangbang - kai dalyvauja daug vyrų ir viena moteris, seksas tryse, seksas dviese + stebėtojas , orgijos ir tt.

Kad ir kokiu grupiniu seksu Jūs domitės, kad ir ką norite išbandyti Pazintysxxx.com Jums padės. Užsiregistravę mūsų svetainėje Jūs galėsite rasti poras kurios ieško trečio ar daugiau partnerių. Galėsite paskelbti ką konkrečiai Jūs norėtumėte išbandyti. Jeigu esate nepatyre ir tik domitės grupiniu seksu, galėsite dalyvauti forumo diskusijose. Jeigu jau esate grupinio sekso ekspertai, Jūs čia rasite didžiausią sekso bendruomėnę, kurioje tikrai galėsite išsirinkti sau grupinio sekso partnerį, ar sudalyvauti sekso vakarėlyje, kuris atitinka jūsų lūkesčius.