Didžiausias erotinių pažinčių
puslapis Lietuvoje
Prisijungti
Sukurk anketą
982753 aktyvios anketos
2144 prisijungę vartotojai, kurie dalinasi 256076 nuotraukomis ir 12294 video įrašais, dalyvauja 121 grupėse, eina į 11 vyksiančius renginius ir skaito 2386 blogų įrašus.
Kontaktai Apie mus DUK Registracijos taisyklės Privatumo taisyklės Pamiršai slaptažodį? Naudoti pilną versiją
Karštoji linija Pasiūlymai Renginiai E-parduotuvė Forumas Straipsniai Blogai Discussions Sex Skelbimai
© Delei.lt 2007-2024
Visos teisės saugomos Dating Stars OU
Tik 18 ar daugiau metų turintys asmenys gali prisijungti prie bendruomenės.

BDSM

Jei nusibodo švelnus ir romantiškas seksas galbūt atėjo laikas išbandyti kažką naujo? BDSM sąvoka apima ne tik seksą, tai itin plati žmonių veiklos ir tarpusavio sritis. Dažniausiai BDSM prasilenkia su visuomenės nustatytomis socialinėmis normomimis BDSM angliška santrumpa reiškianti surišimą ir discipliną. ( bondage and discipline). Iš esmės tai vaidmenų žaidimas, kur vieni yra dominuojantys, kiti paklustantys. Apie 30 % suaugusiųjų, nepriklausomai nuo lyties ir seksualinės orientacijos vienaip ar kitaip praktikuoja BDSM elementus.

Pagrindinis ir svarbiausias BDSM bruožas, čia nėra prievartos ir viskas vyksta visų dalyvaujančių partnerių sutikimu. Paprastai iš anksto sutariamos taisyklė ir ribos,taip pat koks “žodis/ženklas” reiškia visų veiksmų pabaiga ir reikalauja nedelsiant liautis. Patyrę valdovai žino kurios žmogaus vietos yra labiausiai pažeidžiamos, kur yra. BDSM nebūtinai tik virvės ir botagai. BDSM švelnia forma netgi gali būti laikoma jausmingas darymas/nedarymas to, ko tik paprašo partneris.skausmo/malonumo ribos. Dominuoti ir paklusti be pasitikėjimo – neįmanoma. Stokojant besąlyginio pasitikėjimo niekaip nepavyks patirti žaidimo teikiamo malonumo, o patys žaidimai gali baigtis ivairiomis traumomis. Joks valdovas nenorės nuolankiam sukelti traumos ar žaizdų. Į BDSM sekso žaidimų pasaulį leiskitės su didele atsakomybe ir pamažu. Jeigu tai išties jus jaudins jau po pirmojo karto, vadinasi, atradote kažką tikrai tinkamo sau ir jūsų porai!